Transporto ir ekspedicijos paslaugų įmonė Lisnora UAB Inn Group Logistics Solutions teikia tarptautinių pervežimų, logistikos, muitinės tarpininkavimo, sandėliavimo, vietinės distribucijos bei kliento atstovavimo paslaugas visoje Europoje ir kai kurių NVS  šalių sostinėse (Kazachstane, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje).

UAB Lisnora turi ilgametę patirtį vykdant globalius tarptautinių pervežimų ir logistikos projektus, vežant įvairių tipų transportą, vykdant multimodalinius vežimus bei konsultuojant klientus visoje logistikos grandinėje.

Pagrindiniai dalinių ir pilnų krovinių pervežimai žemės / oro / geležinkelio transportu vykdomi iš visų Europos šalių ir trečiųjų šalių (Amerikos, Kinijos ir kt.) į Kazachstaną, Kirgiziją, Uzbekistaną, Mongoliją, Ukrainą, Moldovą, Baltarusiją, Rusiją ir kitas Vidurio Azijos bei NVS šalis.

Dalinių krovinių pervežimas, pristatymas, apdorojimas ir išvežimas vykdomas per A tipo muitinės sandėlius Vilniuje, todėl UAB Lisnora, Inn Group Logistics Solutions teikia tik kvalifikuotas logistikos, muitinės tarpininkavimo, sandėliavimo, vietinės distribucijos ir konsultavimo paslaugas savo klientams.

Dirbdami su kiekvienu klientu mes atsižvelgiame į jo verslo subtilybes, tikslus, galimybes bei siekius. Norime padėti vystyti savo klientų verslą ir augti kartu su jais, todėl visada stengiamės rasti kompromisą bei pasiūlyti geros kokybės paslaugų ir kainos derinį!  Mes labai vertiname ilgalaikius partnerystės ryšius!

Labai vertiname Jūsų pastabas bei norus, todėl rašykite mums į info@lisnora.lt

Skype: inngroup.inngroup

Skambinkite mums Tel +37067462747